Pistolet - Wiatrówka WALTHER CP88

  • Producent: Walther
  • Dostępność: Brak
869,00 zł

Walther CP88 to wierna kopia WALTHERA P88, klasycznego pistoletu z grupy broni osobistej. Wykonano ją w całości z metalu, a nakładki na rękojeści – z plastiku lub drewna. Jest to replika klasy premium, wykonana z wielką dbałością o szczegóły.

W miejsce szczerbinki można – za pomocą specjalnej szyny – zamontować celownik kolimatorowy. Kapsuła CO2 montowana w rękojeści. Bezpiecznik skrzydełkowy dwustronny pozwala na obsługę pistoletu zarówno osobom lewo-, jak i praworęcznym. Wyprofilowania chwytu zapewniają stabilny uchwyt pistoletu podczas strzału.

Pistolet strzela w systemie SingleAction/Double Action. Strzał w trybie single action można oddać po uprzednim napięciu kurka do tyłu i oddanie strzału. Tryb SA pozwala na skrócenie drogi spustu i siły nacisku na spust, co poprawia celność praktyczną. Natomiast aby oddać jeden strzał za drugim bez żadnych dodatkowych czynności wystarczy naciskać spust. Samonapinacz spustu zadziała i można oddawać jeden strzał za drugim.

W zestawie:
– polimerowa walizeczka
– 2 magazynki
– klucz imbusowy

Dane techniczne:
– kaliber: 4,5 mm
– lufa gwintowana
– Długośc lufy: 3,5 cala
– pojemność magazynka: 8 szt.
– prędkość początkowa: ok. 120 m/s w zależności od zastosowanego śrutu
– magazynek na kapsułę CO2 w rękojeści
– wymiary: 180 × 130 mm
– waga: 980 g
– całkowicie metalowa konstrukcja

Okres gwarancji: 12 miesięcy.

Urządzenie z lufą gwintowaną o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Dodaj swoją opinię

Aby dodać recenzję musisz się zalogować nie masz konta? Zarejestruj